top of page

MANICURE i PEDICURE

Zadbane dłonie to wizytówka w pracy i życiu prywatnym. Wypielęgnowane stopy to nie tylko atut estetyczny, ale i warunek zdrowia. Stwardniały naskórek, wrastające paznokcie, przebarwienia paznokci, zaczerwieniona skóra to efekt nieprawidłowej pielęgnacji. W naszym gabinecie służymy fachową poradą i właściwym doborem zabiegów. Ponad to piękny wygląd poprawia nam samopoczucie i samoocenę, sprawia, że jesteśmy bardziej otwarci na świat.

Manicure

 

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci.

 

Manicure hybrydowy wykonywany jest przy użyciu żelu firmy Shellac, który utrzymuje się do 3 tygodni  bez niszczenia płytki paznokcia.

 

Suche dłonie?, Parafina to doskonały sposób na regenerację wysuszonej skóry.

Pedicure

 

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u stóp. Zabieg ten wykonuje się za pomocą lakieru, który koloryzuje paznokieć i nie tylko.

 

Oferujemy pedicure kosmetyczny, pedicure leczniczy oraz pedicure biologiczny.

  • Pedicure kosmetyczny: zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

  • Pedicure leczniczy: zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Pedicure leczniczy zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

  • Pedicure biologiczny: zabieg pielęgnacyjny, podczas którego nie używa się narzędzi i akcesoriów metalowych.

 

Parafina na dłonie i stopy

 

Suchość i szorstkość dłoni i stóp jest jednym z naszych najczęstszych problemów. Na szczęście mamy zabieg parafinowy, którego zaletą jest higiena i sterylność zapewniona przez jednorazowe rękawice. Kąpiel w ciepłej parafinie kierowana jest do osób chcących poprawić poziom nawilżenia dłoni i stóp oraz ukrwienia. Parafina ta radzi sobie z najbardziej szorstką i przesuszoną skórą, poprawia stan zniszczonych, łamliwych i rozdwajających się paznokci jak również intensywnie regeneruje skórki. Efektem zabiegu są wygładzone dłonie, nawilżony i zmiękczony naskórek, następuje widoczna poprawa elastyczności skóry, opóźnia się proces jej starzenia. Dłonie stają się piękne, miłe w dotyku, a u osób z przebarwieniami zauważa się ich rozjaśnienie. Podczas zabiegu otula nas lawendowa mgiełka, która relaksuje. Jest to luksusowy i bardzo efektywny zabieg dla wymagających klientów, który polecamy raz na dwa tygodnie, najlepiej w serii co najmniej 5 zabiegów.

 

bottom of page