top of page

KULIK-SYSTEM    DZIAL W BUDOWIE  INFORMACJE DOSTEPNE TELEFONICZNIE

 

 

KULIK-SYSTEM

Krzesła KULIK SYSTEM® zostały stworzone z myślą o profilaktyce zdrowego kręgosłupa oraz właściwej rehabilitacji osób chorych. Utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji, co pozwala zapobiegać urazom i wadom postawy.

Specjalistyczny  System  Zdrowego  Siedzenia  wbudowany  jest  we  wszystkie  produkty KULIK SYSTEM:

  • pomaga  przywrócić  prawidłowe,  fizjologiczne ułożenie kręgosłupa,

  • eliminuje naprężenie i zmęczenie mięśni,

  • łagodzi ból w plecach i kręgosłupie spowodowany  długotrwałym  przebywaniem w jednej pozycji

  • umożliwia  elastyczną  pracę  kręgosłupa na całej jego długości

  • aktywnie  i  bezwysiłkowo  wymusza  poprawną  sylwetkę,  zapewnia  profilaktykę i rehabilitację kręgosłupa

  • modeluje sylwetkę

 

Ich  unikalny,  wyprofilowany  kształt  pomaga w utrzymaniu anatomicznej pozycji ciała. Zapobiegają pogłębianiu istniejących już deformacji kręgosłupa oraz chronią przed wystąpieniem nowych.

Krzesło profilaktyczno - rehabilitacyjne model K1 CLASSIC

 

Model classic to połączenie unikatowego, chronionego zastrzeżeniem patentowym, specialnie wyprofilowanego siedziska i oparcia z klasyczną formą krzesła obrotowego. System zastosowany w naszym krześle pozwala przyjąć użytkownikowi prawidłową pozycję kręgosłupa, dzięki czemu nawet wielogodzinna praca w pozycji siedzącej odbywać się będzie w komfortowych warunkach. 

Więcej informacji>>>

53a2d9a2a74ec_classic_pro_06_edited.jpg

Krzesło profilaktyczno - rehabilitacyjne K1 model CLASSIC PRO

 

Krzesło classic pro jest produktem profilaktyczno-rehabilitacyjnym, opatentowanym oraz zarejestrowanym jako WYRÓB MEDYCZNY, dzięki czemu objęty jest 8% podatkiem VAT.  Unikalny, wyprofilowany kształt pomaga w utrzymaniu anatomicznej pozycji ciała. Zapobiega pogłębianiu istniejących już deformacji kręgosłupa oraz chroni przed wystąpieniem nowych.

Więcej informacji>>>

top-elegance-52-2_edited.png

Krzesło profilaktyczno - rehabilitacyjne K4 model ELEGANCE

 

Krzesło ELEGANCE Kulik-System, oparty na przełomowym, aktywnie działającym systemie, pozwala zapobiegać schorzeniom kręgosłupa. Unikalny kształt fotela, łatwe stosowanie oraz efekt działania, od lat kojarzą się z poczuciem komfortu i niezawodnością.

Więcej informacji>>>

galaxy-top-76_edited.png

Krzesło profilaktyczno - rehabilitacyjne K5 model GALAXY

 

W trosce o Państwa zdrowie, dobre samopoczucie oraz piękną i wyprostowaną sylwetkę, pozwalającą stworzyć, bezpieczne i komfortowe miejsce pracy, firma Kulik-System, zaprojektowała nowe krzesło  GALAXY, który aktywnie wymusza właściwe ułożenie kręgosłup.

Więcej informacji>>>

53ac2f3a934cb_BUSINESS.JPG

Krzesło profilaktyczno - rehabilitacyjne model BUSINESS

 

Fotel Business polecany szczególnie osobom większym (wyższym i tęższym), ponieważ fotel ten posiada duże ergonomiczne oparcie i siedzisko co daje komfort siedzenia wynikający z dobrze dobranego modelu fotela.

Więcej informacji>>>

Krzesło profilaktyczno - rehabilitacyjne model HANDY

 

Taborety Handy oraz Handy Pro to jedyne na rynku taborety biurowe z pochyłym wyprofilowanym siedziskiem, które czynnie i bezwysiłkowo wymusza poprawna pozycję kręgosłupa i miednicy. Zaprojektowane dla osób aktywnych łączą nowoczesną, praktyczną formę z doskonałym komfortem i wygoda siedzenia. Wielogodzinna praca w pozycji siedzącej odbywa się w komfortowych warunkach.

Więcej informacji>>>

handy-top-79_edited.png
5465c20575497_handy_pro_02_edited_edited.jpg

Krzesło profilaktyczno - rehabilitacyjne model HANDY PRO

 

Taborety Handy oraz Handy Pro to jedyne na rynku taborety biurowe z pochyłym wyprofilowanym siedziskiem, które czynnie i bezwysiłkowo wymusza poprawna pozycję kręgosłupa i miednicy. Zaprojektowane dla osób aktywnych łączą nowoczesną, praktyczną formę z doskonałym komfortem i wygoda siedzenia. Wielogodzinna praca w pozycji siedzącej odbywa się w komfortowych warunkach.

Więcej informacji>>>

Pas Wysoki.jpeg

Pas krzyżowo-lędźwiowy - wysoki

 

Profilaktyczno-rehabilitacyjny pas wysoki KULIK SYSTEM® oparty jest na przełomowym systemie, który zapobiega schorzeniom kręgosłupa poprzez utrzymywanie go we właściwej, fizjologicznej pozycji. Ma za zadanie stopniowe przywrócenie anatomicznego kształtu sylwetki zdeformowanej przez warunki cywilizacyjne.

Więcej informacji>>>

Pas Niski.jpeg

Pas niski

 

Pas przeznaczony jest dla osób pragnących wypocząć w pozycji leżącej, przy zachowaniu prawidłowego ułożenia kręgosłupa.

Więcej informacji>>>

nakladka_na_fotelu.jpeg

Nakładka na fotel samochodowy

 

Profilaktyczno-rehabilitacyjna nakładka KULIK SYSTEM® na fotel samochodowy oparta jest na przełomowym systemie pozwalającym zapobiegać schorzeniom kręgosłupa. Amortyzuje wstrząsy, eliminuje naprężenie i zmęczenie mięśni, zapewniając wysoki komfort podczas jazdy samochodem. Utrzymuje kręgosłup w fizjologicznej pozycji, co pozwala uniknąć bólu i urazów, a także powoduje zwiększenie przestrzeni dla pracy serca i płuc.

Więcej informacji>>>

Nakladka na krzeslo.jpeg

Nakładka na krzesło lub fotel

 

Zastosowanie nakładki systemu „KULIK-SYSTEM” umożliwia kształtowanie prawidłowej pozycji siedzącego na każdym krześle. Zastosowanie zestawu stwarza siedzącemu sytuację komfortową. Siedzący intuicyjnie utrzymuje właściwą postawę, bez zaprzątania tym swojej uwagi. Jego kręgosłup będzie obciążany prawidłowo (anatomicznie), a wielogodzinna nieraz pozycja siedząca nie wywoła mikrourazów kręgów, naprężeń i zmęczenia mięśni kręgosłupa. Warunkiem jest prawidłowe rozmieszczenie elementów na fotelu, powodujących nieświadome cofanie przez siedzącego guzów kulszowych w kierunku oparcia fotela i elastyczną pracę kręgosłupa na odcinku łuku lędźwiowego.

Więcej informacji>>>

czas-realizacji.png
gwarancja.png

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia  do 8 tygodni.

Przesyłka dostarczana jest kurierem pod dowolny adres na terenie kraju.

W paczce znajdują się trzy elementy które należy poskładać wg załączonej instrukcji.

GWARANCJA

Krzesło objęte jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

bottom of page